info
عکس ایستگاه اتوبوس پنجم
category

ایستگاه اتوبوس پنجم محله جنت‌ آباد جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پنجم

ایستگاه اتوبوس پنجم (ایستگاه اتوبوس) در محله جنت‌ آباد جنوبی تهران و خیابان جنت آباد جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله جنت‌ آباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی هورا پارک و مرکز خرید سمرقند و همچنین رستوران گیلانکده، مهد کودک اسباب بازی، میدان چهار باغ، فست فود دولپی و شرکت معادن سرمک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پنجم تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پنجم تهران است که در محله جنت‌ آباد جنوبی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید همت، جنت آباد جنوبی، بین میدان چهارباغ و گلستان است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پنجم تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو آیت‌الله کاشانی قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پنجم تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پنجم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اقاقیا
  بزرگراه آبشناسان، جنت آباد مرکزی، تقاطع اقاقیا
 • ایستگاه اتوبوس بهار
  بزرگراه شهید همت، کبیری طامه، نرسیده به بهار
 • ایستگاه اتوبوس همت غربی
  بزرگراه شهید همت، کبیری طامه
 • ایستگاه اتوبوس اداره برق
  بلوار آیت الله کاشانی، جنت آباد جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس کاشانی
  بلوار آیت الله کاشانی، جنت آباد جنوبی، بین ایثارگران و اول
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پنجم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پنجم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پنجم ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت، جنت آباد جنوبی، بین میدان چهارباغ و گلستان
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo