info
عکس درمانگاه شهید داستانی
category

درمانگاه شهید داستانی محله آل احمد، تهران

درمانگاه

درباره‌ی درمانگاه شهید داستانی

درمانگاه شهید داستانی (درمانگاه) در محله آل احمد تهران و خیابان دکتر احمدی واقع شده است. این مرکز درمانی یکی از شش درمانگاه در محله آل احمد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز قلب تهران و همچنین بیمارستان شریعتی، دانشگاه تربیت مدرس، آژانس هواپیمایی نیل گشت روز، دانشکده علوم اجتماعی و خانه کتاب علوم اجتماعی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز درمانی به ایستگاه مترو دانشگاه تربیت مدرس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد درمانگاه شهید داستانی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کربلایی حمید
  پنجشنبه 16 مرداد ماه 1399

  مرتب است


سایر درمانگاه‌های که در محدوده درمانگاه شهید داستانی واقع شده‌اند:

 • کلینیک تخصصی خیریه امیرالمومنین علی (ع)
  کارگر شمالی، شهریور
 • کلینیک تخصصی ارزیابی شنوایی، تعادل و سمعک
  (3.0)
  بزرگراه شهید چمران، کوی نصر، بین هفتم و پنجم
 • کلینیک تخصصی دیابت، زخم و سوختگی پادزخم
  (5.0)
  کارگر شمالی، کاظمیان
 • کلینیک تخصصی بیمارستان شریعتی
  (4.7)
  دکتر احمدی
 • کلینیک کاردرمانی شکیبا (دکتر مشیری)
  (5.0)
  بزرگراه شهید گمنام، چهارم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط fereshte😎 در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی درمانگاه شهید داستانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد درمانگاه شهید داستانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه درمانگاه شهید داستانی ندارد.
  neshan logo