info
عکس پوشاک رنگین کمان
category

پوشاک رنگین کمان محله صادقیه، تهران

درباره‌ی پوشاک رنگین کمان

پوشاک رنگین کمان (فروشگاه لباس) در محله صادقیه تهران و خیابان مرتضوی غربی واقع شده است. این فروشگاه یکی از شصت و سه فروشگاه لباس در محله صادقیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند Taha Translation Office و مرکز خرید پردیس و همچنین سریر استارتاپ لند، فست فود پنگوئن، داروخانه شبانه روزی دکتر فاطمیان، فروشگاه ماهان و نان فانتزی زرین طلایی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو طرشت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه پوشاک رنگین کمان تهران

فروشگاه پوشاک رنگین کمان تهران در شهر تهران، محله صادقیه، واقع شده است. شماره تلفن این فروشگاه 02144206555 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه پوشاک رنگین کمان تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله صادقیه به شمار آورد. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند لباس لیکا، فروشگاه پوشاک اونتوس و فروشگاه لباس Next قرار دارند.

چطور به فروشگاه پوشاک رنگین کمان تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک رنگین کمان تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پایانه مترو صادقیه جنت آباد جنوبی قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه پوشاک رنگین کمان تهران نیز ایستگاه مترو طرشت است. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم سری به فروشگاه پوشاک رنگین کمان تهران زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه پوشاک رنگین کمان تهران را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده پوشاک رنگین کمان واقع شده‌اند:

 • لباس لیکا
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری، شیخ فضل الله، اردلان، مدبر
 • فروشگاه پوشاک اونتوس
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری، شیخ فضل الله، اردلان، مدبر
 • فروشگاه لباس Next
  بلوار آیت الله کاشانی، بوستان یکم، شهید سید علی اصغر معیری، بین گلستان دوم و گلستان یکم
 • جین ایران
  بلوار آیت الله کاشانی، بین سازمان آب و بوستان یکم
 • فروشگاه لباس SMP
  بزرگراه یادگار امام
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط افراشته (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پوشاک رنگین کمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پوشاک رنگین کمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پوشاک رنگین کمان ندارد.
  neshan logo