info
عکس فروشگاه زنجیره ای شهروند
category

فروشگاه زنجیره ای شهروند محله فاز سه، پرند

فروشگاه زنجیره‌ای

درباره‌ی فروشگاه زنجیره ای شهروند

فروشگاه زنجیره ای شهروند (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله فاز سه شهر جدید پرند و بلوار علامه مطهری واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه زنجیره‌ای در محله فاز سه شهر جدید پرند می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری های سی و همچنین پرند مال، فروشگاه شهروند پرند، گزینگ برگر، موبایل های سی و کافه رستوران آریو قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه زنجیره ای شهروند پرند

برای رفتن به فروشگاه زنجیره ای شهروند پرند باید به شهر پرند، محله فاز سه و بروید. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (02123623) تماس بگیرید. فروشگاه زنجیره ای شهروند پرند را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله فاز سه به شمار آورد. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند فروشگاه جانبو، فروشگاه زنجیره ای افق کوروش و جانبو در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه زنجیره ای شهروند پرند برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه زنجیره ای شهروند پرند را انتخاب کنید. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم سری به فروشگاه زنجیره ای شهروند پرند زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه مشاهده می‌کنید. تصاویر مربوط به فروشگاه زنجیره ای شهروند پرند را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
سایر شعب فروشگاه شهروند در پرند

فروشگاه زنجیره ای شهروند در سایر شهرها

نظرات کاربران در مورد فروشگاه زنجیره ای شهروند

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ey ech
  دوشنبه 21 آذر ماه 1401

  تنوع بسیار قابل قبول

 • avatar
  عظیمی
  دوشنبه 10 خرداد ماه 1400

  فروشگاه زنجیره ای شهروند کیفیت اجناسش عالیه و تنوع زیادی داره و قیمت هاش خیلی مناسبه


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه زنجیره ای شهروند واقع شده‌اند:

 • فروشگاه جانبو
  فردوسی، علامه جعفری، ابوریحان
 • فروشگاه زنجیره ای افق کوروش
  بلوار شهید چمران، ستاره
 • جانبو
  (4.0)
  کوهستان، کوکب 4، کوکب، کوکب 2
 • فروشگاه زنجیره ای جانبو
  (3.2)
  بلوار علامه طباطبایی، ستاره، بین خیابان آسمان و سرو 2
 • فروشگاه افق کوروش
  (3.1)
  بلوار علامه طباطبایی، ستاره، بین خیابان آسمان و سرو 2
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اسماعیل (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه زنجیره ای شهروند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه زنجیره ای شهروند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه زنجیره ای شهروند ندارد.
  neshan logo