info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه خمین
category

ایستگاه اتوبوس سه راه خمین اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه خمین

ایستگاه اتوبوس سه راه خمین (ایستگاه اتوبوس) در اراک و بلوار خمین واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بانک ملت شعبه قطب صنعتی، خودپرداز بانک ملت، شرکت مهندسی رویین نور آریا، آکادمی آرین سرمایه و سوپر مارکت کلوان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه خمین اراک

ایستگاه اتوبوس سه راه خمین اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله شهرک فاطمیه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار خمین، بین همت 1 و میدان امام خمینی قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سه راه خمین اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه خمین اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه خمین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خروجی صنعتی
  بلوار منابع طبیعی، بعد از شهرک صنعتی شماره یک اراک
 • ایستگاه اتوبوس نمایشگاه
  بلوار منابع طبیعی
 • ایستگاه اتوبوس سه راه خمین
  بلوار خمین، بعد از میدان امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه خمین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه خمین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه خمین ندارد.
  neshan logo