info
عکس ایستگاه اتوبوس خروجی صنعتی
category

ایستگاه اتوبوس خروجی صنعتی اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خروجی صنعتی

ایستگاه اتوبوس خروجی صنعتی (ایستگاه اتوبوس) در اراک و بلوار منابع طبیعی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فراپویش، بازرگانی ژابیز ایرانیان، کارخانه ایران پنیر، ایستگاه اتوبوس نمایشگاه و درب ورودی نمایشگاه بین المللی اراک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خروجی صنعتی اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس خروجی صنعتی اراک است که در محله شهرک فاطمیه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار منابع طبیعی، بعد از شهرک صنعتی شماره یک اراک واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس خروجی صنعتی اراک عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اراک بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خروجی صنعتی اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خروجی صنعتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صدا و سیما
  بلوار منابع طبیعی
 • ایستگاه اتوبوس سه راه خمین
  بلوار خمین، بین همت 1 و میدان امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس نمایشگاه
  بلوار منابع طبیعی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خروجی صنعتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خروجی صنعتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خروجی صنعتی ندارد.
  neshan logo