عکس پارکینگ دانشگاه خوراسگان مشاهده در نقشه نشان
category

پارکینگ دانشگاه خوراسگان (اصفهان)

پارکینگ
4.0
2 رای
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، بلوار ولی عصر

موقعیت پارکینگ دانشگاه خوراسگان اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


پارکینگ دانشگاه خوراسگان (پارکینگ) در اصفهان و بلوار ولی عصر واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایگاه واکسیناسیون دانشگاه آزاد اسلامی خوراسگان ، معیار دانش پارس، دانشکده دندانپزشکی، کافه رستوران زیتون و کافه فست فود آوانو قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، بلوار ولی عصر


سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ دانشگاه خوراسگان واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط nazzli66 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ دانشگاه خوراسگان اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

خودرو جایگاه عمومی پارکینگ

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ دانشگاه خوراسگان اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ دانشگاه خوراسگان اصفهان ندارد.
neshan logo