عکس پایانه شهدای ارغوانیه
category

پایانه شهدای ارغوانیه (اصفهان)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
4.0
1 رای
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، جی شرقی

موقعیت پایانه شهدای ارغوانیه اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اصفهان را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایانه شهدای ارغوانیه (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در اصفهان و خیابان جی شرقی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد کارخانه قند، مجموعه ورزشی آزادی خوراسگان، پارکینگ دانشگاه خوراسگان، رستوران مجید و توالت عمومی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، جی شرقی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فازی (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه شهدای ارغوانیه اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه شهدای ارغوانیه اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه شهدای ارغوانیه اصفهان ندارد.