عکس مجموعه ورزشی آزادی خوراسگان مشاهده در نقشه نشان
category

مجموعه ورزشی آزادی خوراسگان (اصفهان)

سالن و مجموعه ورزشی
3.0
7 رای
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، جی شرقی، بعد از نور

موقعیت مجموعه ورزشی آزادی خوراسگان اصفهان را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.


مجموعه ورزشی آزادی خوراسگان (سالن و مجموعه ورزشی) در اصفهان و خیابان جی شرقی، بعد از نور واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایانه شهدای ارغوانیه، خانه شمشیر بازی اصفهان و ورشگاه آزادی خوراسگان قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، جی شرقی، بعد از نور

تلفن تماس: 03135354005


سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده مجموعه ورزشی آزادی خوراسگان واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط matin.karimpoor (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجموعه ورزشی آزادی خوراسگان اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مجتمع سالن مجموعه باشگاه ورزشی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مجموعه ورزشی آزادی خوراسگان اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجموعه ورزشی آزادی خوراسگان اصفهان ندارد.
neshan logo