info
عکس پوشاک ونوس
category

پوشاک ونوس محله عمان سامانی، اصفهان

فروشگاه لباس

درباره‌ی پوشاک ونوس

پوشاک ونوس (فروشگاه لباس) در محله عمان سامانی اصفهان و خیابان آشوری واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش فروشگاه لباس در محله عمان سامانی اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار رضا و همچنین مسجد امام حسن، پیرایش محمد رضا، باطری سازی رضا، خودپرداز بانک اینده و لوازم خانگی امینی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه پوشاک ونوس اصفهان

فروشگاه پوشاک ونوس اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله عمان سامانی و پیدا کنید. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (09162686436) تماس بگیرید. فروشگاه پوشاک ونوس اصفهان یکی از فروشگاه‌های خوب محله عمان سامانی است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، پوشاک ونوس شب، لباس فروشی و بوتیک 3خط هستند.

چطور به فروشگاه پوشاک ونوس اصفهان برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک ونوس اصفهان از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مدرسه قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه پوشاک ونوس اصفهان زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. در ادامه می‌توانید عکس‌هایی از این فروشگاه را مشاهده کنید. تصاویر مربوط به فروشگاه پوشاک ونوس اصفهان را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده پوشاک ونوس واقع شده‌اند:

 • پوشاک ونوس شب
  لاله شمالی، عمان سامانی (41)، بین شقایق و یکتا
 • لباس فروشی
  لاله شمالی، بین رامین و یزدان
 • بوتیک 3خط
  (3.0)
  لاله شمالی، عمان سامانی (41)، بین سامانی و سامانی
 • سپاهان بوتیک
  (4.0)
  لاله شمالی، عمان سامانی (41)، بین نگین و یکتا
 • گالری و پوشاک صدف
  (4.0)
  عاشق اصفهانی شرقی، عاشق اصفهانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ دوشنبه 04 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پوشاک ونوس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 04 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پوشاک ونوس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پوشاک ونوس ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، بزرگراه شهید آقابابایی، هشت متری مسجد صاحب الزمان، آشوری
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری پوشاک ونوس

  شنبه 10:00 تا 18:00
  یک‌شنبه 10:00 تا 18:00
  دوشنبه 10:00 تا 18:00
  سه‌شنبه 10:00 تا 18:00
  چهارشنبه 10:00 تا 18:00
  پنج‌شنبه 10:00 تا 18:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo