info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد
category

ایستگاه اتوبوس مسجد اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد

ایستگاه اتوبوس مسجد (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان دستغیب واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد حضرت ابوالفضل، سوپر مارکت مظاهری، آرایشگاه مهرداد، قهوه جوان و ایستگاه اتوبوس مسجد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد اصفهان

ایستگاه اتوبوس مسجد اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله ارزنان - زینبیه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در عاشق اصفهانی شرقی، دستغیب 27، دستغیب، بین دستغیب 31 و 32 واقع شده است. ایستگاه اتوبوس مسجد اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس افتخار واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک امام خمینی
  آیت الله غفاری (زینبیه)، بین سپاهان و شهرک امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  آیت الله غفاری (زینبیه)، بین سردار جنگل و آزادی
 • ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
  آیت الله غفاری (زینبیه)، بین آیت‌الله سعیدی و یاسر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، عاشق اصفهانی شرقی، دستغیب 27، دستغیب، بین دستغیب 31 و 32
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo