info
عکس ایستگاه اتوبوس کارخانه آرد
category

ایستگاه اتوبوس کارخانه آرد اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کارخانه آرد

ایستگاه اتوبوس کارخانه آرد (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان عاشق اصفهانی شرقی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی میدان عاشق اصفهانی، تالار شادی ها، آموزشگاه رانندگی موتور سیکلت ایرانیان، کارخانه آرد ستاره و فست فود سادات قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کارخانه آرد اصفهان

ایستگاه اتوبوس کارخانه آرد اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله ارزنان - زینبیه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس عاشق اصفهانی شرقی، بین دستغیب 27 و 22 بهمن می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کارخانه آرد اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس افتخار واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کارخانه آرد اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کارخانه آرد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک امام خمینی
  آیت الله غفاری (زینبیه)، بین سپاهان و شهرک امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای زینبیه
  آیت الله غفاری (زینبیه)، بین میدان عاشق اصفهانی و حرم
 • ایستگاه اتوبوس پارک ارزنان
  عاشق اصفهانی شرقی، ولیعصر، ارزنان، بین ایمان و دستغیب 39
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کارخانه آرد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کارخانه آرد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کارخانه آرد ندارد.
  neshan logo