info
عکس کارخانه آرد ستاره
category

کارخانه آرد ستاره اصفهان

درباره‌ی کارخانه آرد ستاره

کارخانه آرد ستاره (کارخانه) در اصفهان و خیابان عاشق اصفهانی شرقی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تالار شادی ها، آموزشگاه رانندگی موتور سیکلت ایرانیان، فروشگاه ابزار آلات ساختمان نوید، کارخانه یخ وحدت و قصابی قرار گرفته است.
سایر کارخانه‌های که در محدوده کارخانه آرد ستاره واقع شده‌اند:

 • کارخانه یخ وحدت
  (5.0)
  عاشق اصفهانی شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط AhmadRezaMalmanesh (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کارخانه آرد ستاره اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کارخانه آرد ستاره در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کارخانه آرد ستاره ندارد.
  neshan logo