info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای زینبیه
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای زینبیه اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای زینبیه

ایستگاه اتوبوس ابتدای زینبیه (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان آیت الله غفاری (زینبیه) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار رضا و همچنین بیمه تامین اجتماعی شعبه 6 اصفهان، بازار روز کوثر 4، مجتمع تجاری حضرت زینب (س)، شهرداری منطقه 14 اصفهان و حوزه علمیه شهید طباطبائی نژاد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای زینبیه اصفهان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان، ایستگاه اتوبوس ابتدای زینبیه اصفهان است که در محله ارزنان - زینبیه قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به آیت الله غفاری (زینبیه)، بین میدان عاشق اصفهانی و حرم بروید. ایستگاه اتوبوس ابتدای زینبیه اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس پیک حرم قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ابتدای زینبیه اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای زینبیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باسکول
  لاله شمالی، بین توفیق و روح الله
 • ایستگاه اتوبوس شهرک امام خمینی
  آیت الله غفاری (زینبیه)، بین سپاهان و شهرک امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای زینبیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای زینبیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای زینبیه ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، آیت الله غفاری (زینبیه)، بین میدان عاشق اصفهانی و حرم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo