info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک ارزنان
category

ایستگاه اتوبوس پارک ارزنان اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک ارزنان

ایستگاه اتوبوس پارک ارزنان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان ارزنان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ورزشگاه رستم، نانوایی بربری و ایستگاه اتوبوس پارک ارزنان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک ارزنان اصفهان

ایستگاه اتوبوس پارک ارزنان اصفهان در شهر اصفهان، محله ارزنان - زینبیه و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس عاشق اصفهانی شرقی، ولیعصر، ارزنان، بین ایمان و دستغیب 39 است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پارک ارزنان اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین تاکسی سرویس افتخار را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک ارزنان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع نگین شرق
  عاشق اصفهانی شرقی، ولیعصر، بین لادن و شهرک جلوان
 • ایستگاه اتوبوس کارخانه آرد
  عاشق اصفهانی شرقی، بین دستغیب 27 و 22 بهمن
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  عاشق اصفهانی شرقی، دستغیب 27، دستغیب، بین دستغیب 31 و 32
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ناشناس (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک ارزنان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک ارزنان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک ارزنان ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، عاشق اصفهانی شرقی، ولیعصر، ارزنان، بین ایمان و دستغیب 39
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo