info
عکس قرارگاه سیدالشهدا
category

قرارگاه سیدالشهدا اصفهان

مرکز نظامی و واحدهای وابسته
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی قرارگاه سیدالشهدا

قرارگاه سیدالشهدا (مرکز نظامی و واحدهای وابسته) در اصفهان و خیابان پاسداران واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند جزیره بازی و پاساژ سپاهان و همچنین حسینیه شهدای بسیج، کافه زیوس، بانک مسکن (مدیریت شعب استان اصفهان)، نارسل موبایل و صاحب نیوز قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز نظامی که در محدوده قرارگاه سیدالشهدا واقع شده‌اند:

 • ساختمان بسیج،آیت الله شمس آبادی
  (5.0)
  شمس آبادی، بین جهان آرا و عالم آرا
 • ناحیه مقاومت بسیج امام صادق (ع)
  (5.0)
  پاسداران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Stronger (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 02 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قرارگاه سیدالشهدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 02 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد قرارگاه سیدالشهدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قرارگاه سیدالشهدا ندارد.
  neshan logo