info
عکس اتو سرویس یادگار
category

اتو سرویس یادگار (محله سلسبیل جنوبی، تهران)

تعویض روغنی و اتوسرویس
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اتو سرویس یادگار

اتو سرویس یادگار (تعویض روغنی و اتوسرویس) در محله سلسبیل جنوبی تهران و خیابان کمیل واقع شده است. این مرکز یکی از هفت تعویض روغن و اتوسرویس در محله سلسبیل جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوستان رضوان و مجتمع تجاری نرگس و همچنین کافی‌نت ری را، پارک نیلوفر، مسجد صاحب الزمان (عج)، مجتمع ورزشی باغ گلستان و کباب سرای نیکو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو کمیل، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز تعویض روغن که در محدوده اتو سرویس یادگار واقع شده‌اند:

 • اتو سرویس فعال
  بزرگراه نواب صفوی، هاشمی، پریچهر
 • تعویض روغن حرزاده
  امام خمینی، کارون، مرتضوی، ناصری
 • تعویض روغن و آپاراتی
  امام خمینی، اسکندری جنوبی
 • تعویض روغنی عظیمی
  امام خمینی، قصرالدشت، بین جوادی دوست و دامغان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محرابی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اتو سرویس یادگار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اتو سرویس یادگار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اتو سرویس یادگار ندارد.
  neshan logo