info
عکس دفتر مرکزی شرکت سرمایه گذاری گروه NEXA
category

دفتر مرکزی شرکت سرمایه گذاری گروه NEXA محله ایوانک، تهران

موسسه مالی و اعتباری
4.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دفتر مرکزی شرکت سرمایه گذاری گروه NEXA

دفتر مرکزی شرکت سرمایه گذاری گروه NEXA (موسسه مالی و اعتباری) در محله ایوانک تهران و خیابان سیزدهم واقع شده است. این مکان یکی از چهار موسسه مالی و اعتباری در محله ایوانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری گل افشان و همچنین سه سوت کادو، پلیس بزرگراه منطقه 1 کنترل ترافیک، مهدکودک قندعسل ، ایستگاه اتوبوس پونک باختری و پارک ایوانک قرار گرفته است.
سایر موسسات مالی که در محدوده دفتر مرکزی شرکت سرمایه گذاری گروه NEXA واقع شده‌اند:

 • هلدینگ خدمات سرمایه گذاری TAV
  (5.0)
  بلوار دادمان، هفدهم، خوارزم
 • صندوق حمایت از توسعه پژوهش و فناوری در بخش کشاورزی
  (4.0)
  بلوار دادمان، هفدهم، ششم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط راننده تاکسی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر مرکزی شرکت سرمایه گذاری گروه NEXA اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر مرکزی شرکت سرمایه گذاری گروه NEXA در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر مرکزی شرکت سرمایه گذاری گروه NEXA ندارد.
  neshan logo