info
عکس ایستگاه اتوبوس پونک باختری
category

ایستگاه اتوبوس پونک باختری محله ایوانک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پونک باختری

ایستگاه اتوبوس پونک باختری (ایستگاه اتوبوس) در محله ایوانک تهران و خیابان ایوانک شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله ایوانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری گل افشان و همچنین انبار صدا و سیما، بوستان سیما، دفتر مرکزی شرکت سرمایه گذاری گروه NEXA ، مهدکودک قندعسل و مدرسه مهرورز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پونک باختری تهران

در شهر تهران، محله ایوانک ، ایستگاه اتوبوس پونک باختری تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه یادگار امام، ایوانک شرقی، نزدیک به تقاطع سیمای ایران است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پونک باختری تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی شهرک غرب فرودگاه امام و شهرستان واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پونک باختری تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پونک باختری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ایوانک
  فرحزادی، ایوانک شرقی
 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  بلوار دادمان، استاد شجریان شمالی، بین هفدهم و نوزدهم
 • ایستگاه اتوبوس پست خانه
  فرحزادی، ایوانک شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پونک باختری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پونک باختری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پونک باختری ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه یادگار امام، ایوانک شرقی، نزدیک به تقاطع سیمای ایران
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo