info
عکس ایستگاه اتوبوس ایوانک
category

ایستگاه اتوبوس ایوانک محله ایوانک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ایوانک

ایستگاه اتوبوس ایوانک (ایستگاه اتوبوس) در محله ایوانک تهران و خیابان ایوانک شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله ایوانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان لاله و مرکز خرید میلاد نور و همچنین پارک کامبیز، دکه و سوپر امیر، باربری بادپا (شهری و بین شهری)، شهرنت بانک شهر و دکه روزنامه فروشی آقا فرج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایوانک تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس ایوانک تهران است که در محله ایوانک قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس فرحزادی، ایوانک شرقی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ایوانک تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو میدان صنعت قرار دارد. همچنین تاکسی سرویس فلامک را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ایوانک تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ایوانک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پونک باختری
  بزرگراه یادگار امام، ایوانک شرقی، نزدیک به تقاطع سیمای ایران
 • ایستگاه اتوبوس آتیه
  فرحزادی، بین بلوار دادمان و گل افشان دوم
 • ایستگاه اتوبوس میدان صنعت آزادی
  بلوار خوردین، پارک فدک ایران زمین
 • ایستگاه اتوبوس پایانه میدان صنعت تخلیه
  بلوار خوردین، تقاطع ایران زمین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ایوانک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ایوانک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ایوانک ندارد.
  neshan logo