info
عکس دستشویی عمومی فرحزادی
category

دستشویی عمومی فرحزادی محله ایوانک، تهران

سرویس بهداشتی
3.0
4 رای

درباره‌ی دستشویی عمومی فرحزادی

دستشویی عمومی فرحزادی (سرویس بهداشتی) در محله ایوانک تهران و خیابان فرحزادی واقع شده است. این مکان یکی از پنج سرویس بهداشتی در محله ایوانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آتیه و همچنین ادارات مرکزی بانک پارسیان، بانک پارسیان شعبه مرکزی کد ۱۰۰۲، بوستان زرافشان، کبابی سبلان و خودپرداز بانک پارسیان قرار گرفته است.
سایر سرویس‌های بهداشتی که در محدوده دستشویی عمومی فرحزادی واقع شده‌اند:

 • سرویس بهداشتی
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری، فرحزادی
 • سرویس بهداشتی داخل مسجد جامع
  فرحزادی، حسن سیف
 • سرویس بهداشتی میلاد نور
  فرحزادی، بین ایوانک و سیمای ایران
 • سرویس بهداشتی عمومی
  فرحزادی، بین حسن سیف و ایوانک
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 12 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دستشویی عمومی فرحزادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 12 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دستشویی عمومی فرحزادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دستشویی عمومی فرحزادی ندارد.
  neshan logo