info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه میدان صنعت تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس پایانه میدان صنعت تخلیه محله شهرک غرب، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه میدان صنعت تخلیه

ایستگاه اتوبوس پایانه میدان صنعت تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک غرب تهران و بلوار خوردین واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و یک ایستگاه اتوبوس در محله شهرک غرب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری گلستان و همچنین میدان صنعت، پایانه تاکسی میدان صنعت، فروشگاه رنگارنگ، دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی و مجتمع مسکونی سعدی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان صنعت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه میدان صنعت تخلیه تهران

ایستگاه اتوبوس پایانه میدان صنعت تخلیه تهران در شهر تهران، محله شهرک غرب و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار خوردین، تقاطع ایران زمین بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پایانه میدان صنعت تخلیه تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو میدان صنعت است. همچنین تاکسی سرویس سفیر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه میدان صنعت تخلیه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه میدان صنعت تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بوستان
  بلوار خوردین، مهندس، بین هرمزان و مهستان
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  فرحزادی
 • ایستگاه اتوبوس ایوانک
  فرحزادی، ایوانک شرقی
 • ایستگاه اتوبوس پست برق
  پاک نژاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه میدان صنعت تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه میدان صنعت تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه میدان صنعت تخلیه ندارد.
  neshan logo