info
عکس مجتمع مسکونی سعدی
category

مجتمع مسکونی سعدی محله شهرک غرب، تهران

درباره‌ی مجتمع مسکونی سعدی

مجتمع مسکونی سعدی (مجتمع مسکونی) در محله شهرک غرب تهران و بلوار خوردین، هرمزان واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مجتمع یکی از سی و نه مجتمع مسکونی در محله شهرک غرب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پلاتین و همچنین میدان صنعت، مرکز پاتولوژی و ژنتیک کریمی نژاد - نجم آبادی، ایستگاه مترو میدان صنعت، بوستان مادر و ورودی مترو ایستگاه میدان صنعت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو میدان صنعت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد مجتمع مسکونی سعدی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Parastoo_fchi
  جمعه 22 اسفند ماه 1399

  مجمتمع در مکان مناسب و امنی واقع شده که دسترسی بهش راحته متراژ واحد ها کمه و جای پارک داره ولی خیلی پول اضافه میگیرن


سایر مجتمع‌های مسکونی که در محدوده مجتمع مسکونی سعدی واقع شده‌اند:

 • برج ۴ هرمزان
  بلوار دادمان، هرمزان
 • برج ۵ هرمزان
  بلوار دادمان، هرمزان، بین یازدهم و سیزدهم
 • برج نگین
  بلوار دادمان، هرمزان، بین یازدهم و سیزدهم
 • برج ۶ هرمزان
  پیروزان شمالی، پیروزان، هرمزان
 • برج سوسن
  ایران زمین، گلستان جنوبی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط jafari.tttt (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع مسکونی سعدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع مسکونی سعدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع مسکونی سعدی ندارد.
  neshan logo