info
عکس ایستگاه اتوبوس وزارت بهداشت
category

ایستگاه اتوبوس وزارت بهداشت محله ایوانک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس وزارت بهداشت

ایستگاه اتوبوس وزارت بهداشت (ایستگاه اتوبوس) در محله ایوانک تهران و خیابان ایوانک شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله ایوانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سفارت مالزی، انبار صدا و سیما، مجتمع مسکونی سهروردی، دکه روزنامه فروشی و پارک هامان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس وزارت بهداشت تهران

در شهر تهران، محله ایوانک ، ایستگاه اتوبوس وزارت بهداشت تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه یادگار امام، ایوانک شرقی، بین سیمای ایران و زرافشان قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس وزارت بهداشت تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی شهرک غرب فرودگاه امام و شهرستان قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس وزارت بهداشت تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده وزارت بهداشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  فرحزادی
 • ایستگاه اتوبوس پردیسان جنوبی
  بزرگراه شهید همت
 • ایستگاه اتوبوس زرافشان
  بلوار دادمان، استاد شجریان شمالی، بین نهم و یازدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس وزارت بهداشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس وزارت بهداشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس وزارت بهداشت ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه یادگار امام، ایوانک شرقی، بین سیمای ایران و زرافشان
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo