info
عکس ایستگاه اتوبوس دبیرستان
category

ایستگاه اتوبوس دبیرستان محله پونک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دبیرستان

ایستگاه اتوبوس دبیرستان (ایستگاه اتوبوس) در محله پونک تهران و خیابان گل افشان شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هشت ایستگاه اتوبوس در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مدرن و همچنین دبیرستان دخترانه میلاد نور، رستوران 4 ستاره، املاک دیار، مجتمع تجاری اداری مسکونی ایرانیان و کافی شاپ امیرشکلات قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دبیرستان تهران

در شهر تهران، محله پونک ، ایستگاه اتوبوس دبیرستان تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دادمان، گل افشان شمالی، بین سوم و یکم قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دبیرستان تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس امامزاده واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دبیرستان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دبیرستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس وزارت بهداشت
  بزرگراه یادگار امام، ایوانک شرقی، بین سیمای ایران و زرافشان
 • ایستگاه اتوبوس پونک باختری
  بزرگراه یادگار امام، ایوانک شرقی، نزدیک به تقاطع سیمای ایران
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  بزرگراه یادگار امام، ایوانک غربی، بین گل افشان و اقاقیا
 • ایستگاه اتوبوس گل افشان
  بلوار دادمان، گل افشان شمالی، بعد از گذر خرداد
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان
  بلوار دادمان، گل افشان شمالی، بین ششم و هشتم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دبیرستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دبیرستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دبیرستان ندارد.
  neshan logo