info
عکس ایستگاه اتوبوس تره بار
category

ایستگاه اتوبوس تره بار محله پونک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تره بار

ایستگاه اتوبوس تره بار (ایستگاه اتوبوس) در محله پونک تهران و خیابان ایوانک غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هشت ایستگاه اتوبوس در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری گل افشان و همچنین بازار میوه و تره بار شهرک قدس، سرای محله ایوانک، دبیرستان دوره اول فرزانگان 5، پوشاک سایز بزرگ برگ و مجتمع فرهنگی روشنگر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تره بار تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس تره بار تهران، شهر تهران، محله پونک است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه یادگار امام، ایوانک غربی، بین گل افشان و اقاقیا قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس تره بار تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین آژانس تاکسی تلفنی پارک را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس تره بار تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تره بار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس وزارت بهداشت
  بزرگراه یادگار امام، ایوانک شرقی، بین سیمای ایران و زرافشان
 • ایستگاه اتوبوس پونک باختری
  بزرگراه یادگار امام، ایوانک شرقی، نزدیک به تقاطع سیمای ایران
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان
  بلوار دادمان، گل افشان شمالی، بین سوم و یکم
 • ایستگاه اتوبوس گل افشان
  بلوار دادمان، گل افشان شمالی، بعد از گذر خرداد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تره بار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تره بار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تره بار ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه یادگار امام، ایوانک غربی، بین گل افشان و اقاقیا
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo