info
عکس ایستگاه اتوبوس پژوهشگاه
category

ایستگاه اتوبوس پژوهشگاه محله پونک، تهران

ایستگاه اتوبوس
1.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پژوهشگاه

ایستگاه اتوبوس پژوهشگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله پونک تهران و خیابان گل افشان شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هشت ایستگاه اتوبوس در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پژوهشگاه نیرو، معاینه فنی دادمان، آژانس تبلیغاتی بادکوبه، شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی و شرکت آریا مروارید زیبا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پژوهشگاه تهران

ایستگاه اتوبوس پژوهشگاه تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله پونک قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دادمان، گل افشان شمالی واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پژوهشگاه تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید آژانس تاکسی تلفنی پارک را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پژوهشگاه تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پژوهشگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس درختی
  بلوار دادمان، بین درختی و جهاد
 • ایستگاه اتوبوس پونک باختری
  بزرگراه یادگار امام، ایوانک شرقی، نزدیک به تقاطع سیمای ایران
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  بزرگراه یادگار امام، ایوانک غربی، بین گل افشان و اقاقیا
 • ایستگاه اتوبوس گل افشان
  بلوار دادمان، گل افشان شمالی، بعد از گذر خرداد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پژوهشگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پژوهشگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پژوهشگاه ندارد.
  neshan logo