info
عکس ایستگاه اتوبوس درختی
category

ایستگاه اتوبوس درختی محله درختی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس درختی

ایستگاه اتوبوس درختی (ایستگاه اتوبوس) در محله درختی تهران و بلوار دادمان واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله درختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید سپهر و همچنین رستوران سنتی شهربانو، نان سحر، کافه قنادی کوک (شعبه دادمان)، جایگاه اختصاصی ۱۹۵ فرحزادی و عکاسی ابریشم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس درختی تهران

ایستگاه اتوبوس درختی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله درختی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار دادمان، بین درختی و بردخوئی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس درختی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس فلامک قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده درختی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دادمان
  بلوار دادمان، بین حسن سیف و پاک نژاد
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  فرحزادی
 • ایستگاه اتوبوس زرافشان
  فرحزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس درختی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس درختی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس درختی ندارد.
  neshan logo