info
عکس ایستگاه اتوبوس پردیسان جنوبی
category

ایستگاه اتوبوس پردیسان جنوبی محله پردیسان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پردیسان جنوبی

ایستگاه اتوبوس پردیسان جنوبی (ایستگاه اتوبوس) در محله پردیسان تهران و بزرگراه شهید همت واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله پردیسان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان لاله، موزه حیات وحش پردیسان و مرکز خرید میلاد نور و همچنین پارکینگ شمالی بوستان پردیسان، بوستان فروردین، پیست بادبادک بازی، شرکت هلدینگ RAFA GROUP و پارک جنگلی پردیسان درب حکیم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پردیسان جنوبی تهران

ایستگاه اتوبوس پردیسان جنوبی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله پردیسان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید همت قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پردیسان جنوبی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان صنعت قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پردیسان جنوبی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پردیسان جنوبی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان صنعت
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری
 • ایستگاه اتوبوس میدان صنعت بام تهران
  پاک نژاد، بین یکم و بلوار خوردین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پردیسان جنوبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پردیسان جنوبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پردیسان جنوبی ندارد.
  neshan logo