info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان صنعت
category

ایستگاه اتوبوس میدان صنعت محله شهرک غرب، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان صنعت

ایستگاه اتوبوس میدان صنعت (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک غرب تهران و بزرگراه شیخ فضل الله نوری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و یک ایستگاه اتوبوس در محله شهرک غرب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پلاتین و همچنین میدان صنعت، پایانه تاکسی میدان صنعت، دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی، دبستان سروش و کافه رستری نوژ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان صنعت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان صنعت تهران

در شهر تهران، محله شهرک غرب ، ایستگاه اتوبوس میدان صنعت تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شیخ فضل الله نوری قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان صنعت تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو میدان صنعت نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین تاکسی سرویس سفیر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان صنعت تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان صنعت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پردیسان جنوبی
  بزرگراه شهید همت
 • ایستگاه اتوبوس هرمزان
  بلوار خوردین، بین خُوَردین و شانزدهم
 • ایستگاه اتوبوس ایوانک
  فرحزادی، ایوانک شرقی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  فرحزادی
 • ایستگاه اتوبوس میلاد نور
  فرحزادی، بین ایوانک و سیمای ایران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان صنعت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان صنعت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان صنعت ندارد.
  neshan logo