info
عکس ایستگاه اتوبوس میلاد نور
category

ایستگاه اتوبوس میلاد نور محله ایوانک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میلاد نور

ایستگاه اتوبوس میلاد نور (ایستگاه اتوبوس) در محله ایوانک تهران و خیابان فرحزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله ایوانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان لاله و مرکز خرید میلاد نور و همچنین فست فود شنتی، اسلاید برگر، پارک کامبیز، دکه و سوپر امیر و اپتومتری و عینک سازی کارل زایس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میلاد نور تهران

ایستگاه اتوبوس میلاد نور تهران در شهر تهران، محله ایوانک و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس فرحزادی، بین ایوانک و سیمای ایران است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میلاد نور تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان صنعت قرار دارد. تاکسی سرویس فلامک هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میلاد نور تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میلاد نور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان صنعت تخلیه
  بلوار خوردین، بین چهارم و هرمزان
 • ایستگاه اتوبوس وزارت بهداشت
  بزرگراه یادگار امام، ایوانک شرقی، بین سیمای ایران و زرافشان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میلاد نور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میلاد نور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میلاد نور ندارد.
  location استان تهران، تهران، فرحزادی، بین ایوانک و سیمای ایران
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری ایستگاه اتوبوس میلاد نور

  شنبه 17:00 تا 00:00
  یک‌شنبه 00:00 تا 14:30 17:00 تا 00:00
  دوشنبه 17:00 تا 00:00
  سه‌شنبه 00:00 تا 14:30 17:00 تا 00:00
  چهارشنبه 00:00 تا 14:30 17:00 تا 00:00
  پنج‌شنبه 00:00 تا 14:30 17:00 تا 00:00
  جمعه 00:00 تا 14:30
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo