info
عکس مرکز خرید باروژ
category

مرکز خرید باروژ اصفهان

بازار و مرکز خرید
4.3
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز خرید باروژ

مرکز خرید باروژ (بازار و مرکز خرید) در اصفهان و خیابان کامران (۲۴) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی شادی پارک، بیمارستان دکتر علی شریعتی و مجتمع تجاری پارک و همچنین استخر مهتاب (شرکت برق منطقه ای) اصفهان، خدمات شرکت رایانه پرداز متین، باشگاه ورزشی اندیشه، شهر فرهنگ و هنر (شعبه چهارباغ بالا) و شرکت برق منطقه ای اصفهان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو شریعتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده مرکز خرید باروژ واقع شده‌اند:

 • پاساژ صفویه
  چهار باغ بالا، بین حضرت یحیی و باغ زرشک
 • مجتمع رضا
  (5.0)
  شیخ صدوق شمالی
 • مجتمع تجاری سپهر
  (5.0)
  میدان آزادی
 • zarfamزرفام
  (5.0)
  چهار باغ بالا، بین حمید کیانجو و میر فندرسکی
 • مرکز کنترل و کاهش وزن بادی ست
  (5.0)
  شیخ صدوق شمالی، کرمی (24)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط milAd_aryan (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 23 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز خرید باروژ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 23 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز خرید باروژ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز خرید باروژ ندارد.
  neshan logo