عکس مونوشلف
category

مونوشلف (محله شهرک نفت (البرز)، تهران)

فروشگاه مبلمان
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی، بلوار مژدی، شفیعی، شقایق

موقعیت مونوشلف در محله شهرک نفت (البرز) تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

مونوشلف (فروشگاه مبلمان) در محله شهرک نفت (البرز) تهران و خیابان شقایق واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان 505 ارتش و مجتمع تجاری امپریوم و همچنین استخر طاق کسری، ساختمان گروه صنعتی شیشه کاوه، شیرینی وینا، مسجد امام جعفر صادق (ع) و داروخانه دکتر شریفیان قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی، بلوار مژدی، شفیعی، شقایق

تلفن تماس: 02122194189

وب‌سایت رسمی: monoshelf.ir


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Bar_Bod (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مونوشلف تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

فروشگاه صندلی مبل راحتی مبلمان

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد مونوشلف

  • avatar
    panahi (شهریار سطح ۲) پنجشنبه 23 اردیبهشت ماه 1400

    فروشگاه مبلمان مونوشلف یه فروشگاه خیلی خوب با کالاهای خوب ومتنوع است

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مونوشلف تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مونوشلف تهران ندارد.