info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ
category

ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ محله فرهنگ، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ

ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ (ایستگاه اتوبوس) در محله فرهنگ رشت و خیابان امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله فرهنگ رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز آموزشی و درمانی پورسینا، موزه سنجش و مجتمع الماس و همچنین فروشگاه رفاه، پمپ بنزین گرجی، دبیرستان ماندگار شهید بهشتی (شاهپور)، اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان و حلیم سرای محمد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ رشت

ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ رشت در شهر رشت، محله فرهنگ و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس امام خمینی می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ رشت عبور می‌کنند، به نقاط مختلف رشت بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

تاکسی تلفنی نازآوران گیلان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ رشت و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان فرهنگ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک شهر
  ملت، بلوار حافظ
 • ایستگاه اتوبوس علوم پایه
  نامجو، بین حیدری و میدان علم و دانش
 • ایستگاه اتوبوس پاسداران
  پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان الزهرا
  بلوار نامجو، بین سیادتی و صلاحکار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط XYZ (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان فرهنگ ندارد.
  neshan logo