info
عکس اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان فارس
category

اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان فارس محله گود خزینه، شیراز

اداره و سازمان دولتی
5.0
5 رای

درباره‌ی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان فارس

اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان فارس (اداره و سازمان دولتی) در محله گود خزینه شیراز و خیابان حافظ واقع شده است. این اداره یکی از هفت اداره و سازمان دولتی در محله گود خزینه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید دستغیب و موزه مدالیون و همچنین کافی شاپ بهار نارنج، گالری مبل کلاسیک، دخانیات شیراز، مسجد حاج عباس و کباب سرای حافظ قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این اداره یکی از مراکز دولتی خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مراکز دولتی که در محدوده اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان فارس واقع شده‌اند:

 • اداره برق ناحیه یک
  پیشرو، تختي 17
 • شرکت ملی پخش فرآوردههای نفتی ایران منطقه فارس
  حافظ، 7 حافظ
 • نظام مهندسی معدن
  بلوار چهل مقام، بین چهل مقام 11 و 13
 • خانه صنعت معدن و تجارت
  بلوار چهل مقام، چهل مقام 11
 • اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه۳ شیراز
  بلوار چهل مقام، چهل مقام 16‍
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خدمات پرینتر زردکوهی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان فارس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان فارس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان فارس ندارد.
  neshan logo