info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه هجرت
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه هجرت محله دروازه اصفهان، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه هجرت

ایستگاه اتوبوس چهارراه هجرت (ایستگاه اتوبوس) در محله دروازه اصفهان شیراز و خیابان هجرت واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله دروازه اصفهان شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستلن میرحسینی، حمام ارگ و مجتمع فردوسی و همچنین هتل حافظ، عمارت فتح الملوکی، دانشکده فنی و حرفه ای دختران شیراز، مهمانپذیر شکوه و کارواش سلمان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه هجرت شیراز

ایستگاه اتوبوس چهارراه هجرت شیراز در شهر شیراز، محله ۰۰۸ و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در هجرت، بین فردوسی و هجرت 12 واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارراه هجرت شیراز عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو زندیه قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ارگ قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهارراه هجرت شیراز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه هجرت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان قائم
  بلوار ربانی، بین سرپرست و میدان قائم
 • ایستگاه اتوبوس سه راه احمدی
  بلوار زینبیه، لطفعلی خان زند
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه پیروزی
  قاآنی شمالی، لطفعلی خان زند، بین بلوار دستغیب و لطفعلی خان 55
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه هجرت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه هجرت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه هجرت ندارد.
  neshan logo