info
عکس ایستگاه مترو زندیه
category

ایستگاه مترو زندیه (محله زند، شیراز)

درباره‌ی ایستگاه مترو زندیه

موقعیت ایستگاه مترو زندیه در محله زند شیراز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه مترو زندیه (ایستگاه مترو) در محله زند شیراز و بلوار کریمخان زند واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه مترو در محله زند شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند ارگ کریم خان زند، حمام ارگ و مجتمع تجاری مهستان و همچنین هتل صدرا شیراز، سالن غذاخوری رودکی، سینما پیام، فروشگاه کلاسیک و آژانس مسافرتی پارس مسافر قرار گرفته است.سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده زندیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه مترو امام حسین
  میدان امام حسین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 20 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو زندیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ایستگاه مترو متروی قطار شهری

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 20 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو زندیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو زندیه ندارد.
  location استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، بلوار کریمخان زند، بعد از کریمخان 31
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo