info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید عمادی
category

ایستگاه اتوبوس شهید عمادی محله گود خزینه، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید عمادی

ایستگاه اتوبوس شهید عمادی (ایستگاه اتوبوس) در محله گود خزینه شیراز و خیابان شهید عمادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله گود خزینه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهید دستغیب و همچنین بستنی و فالوده حاج عباس، تعویض لاستیک و بالانس کمال‌زاده، نمایندگی ترازوی محک استان فارس(شیراز دقت)، لوازم تحریر ویستا و باربری سعادت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید عمادی شیراز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز، ایستگاه اتوبوس شهید عمادی شیراز است که در محله گود خزینه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار چهل مقام، شهید عمادی، بین 4 و 6 شهید عمادی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهید عمادی شیراز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو وکیل الرعایا قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی گلستان واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید عمادی شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید عمادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوهپایه
  بلوار هفت تنان
 • ایستگاه اتوبوس باباکوهی
  بلوار آزادی، بعد از 2 بابا کوهی
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان
  بلوار کریمخان زند، بین 20 و 18
 • ایستگاه اتوبوس میدان قائم
  بلوار ربانی، بین سرپرست و میدان قائم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید عمادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید عمادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید عمادی ندارد.
  neshan logo