info
عکس ایستگاه اتوبوس کوهپایه
category

ایستگاه اتوبوس کوهپایه محله دروازه قرآن، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوهپایه

ایستگاه اتوبوس کوهپایه (ایستگاه اتوبوس) در محله دروازه قرآن شیراز و بلوار هفت تنان واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله دروازه قرآن شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان ابن سینا، باغ جهان نما، باغ موزه هفت تنان و بازارچه صنایع دستی و رستوران سنتی جهان نما (در حال ساخت) و همچنین پارک کوهپایه، آرامگاه شاه شجاع، کافه کوچه، فروشگاه لنت محمدی و مسجد سلمان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوهپایه شیراز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز، ایستگاه اتوبوس کوهپایه شیراز است که در محله دروازه قرآن قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار هفت تنان بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کوهپایه شیراز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف شیراز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی گلستان واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کوهپایه شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوهپایه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید عمادی
  بلوار چهل مقام، شهید عمادی، بین 4 و 6 شهید عمادی
 • ایستگاه اتوبوس شهید معزی
  بلوار گلستان، بین بلوار سماء و گلستان 5
 • ایستگاه اتوبوس میدان قائم
  بلوار ربانی، بین سرپرست و میدان قائم
 • ایستگاه اتوبوس ابوالکلام
  بلوار ربانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوهپایه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوهپایه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوهپایه ندارد.
  neshan logo