info
عکس ایستگاه اتوبوس ابوالکلام
category

ایستگاه اتوبوس ابوالکلام محله دروازه قرآن، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابوالکلام

ایستگاه اتوبوس ابوالکلام (ایستگاه اتوبوس) در محله دروازه قرآن شیراز و بلوار ربانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله دروازه قرآن شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی لونا پارک و بازارچه صنایع دستی و رستوران سنتی جهان نما (در حال ساخت) و همچنین فروشگاه لباس زنانه تکتاز، بستنی شاد، مجموعه رستوران و کافه باکویه، فست فود پاییزان و سوپر مارکت دانیال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابوالکلام شیراز

ایستگاه اتوبوس ابوالکلام شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله دروازه قرآن قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار ربانی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ابوالکلام شیراز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ابوالکلام شیراز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابوالکلام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باغ تخت
  بلوار قدس، حر، بین حر 11 و 13
 • ایستگاه اتوبوس سازمان صنعت معدن تجارت
  بلوار چهل مقام
 • ایستگاه اتوبوس بازرگانی
  بلوار چهل مقام، بین چهل مقام 18 و 20
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابوالکلام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابوالکلام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابوالکلام ندارد.
  neshan logo