info
عکس ایستگاه اتوبوس باغ تخت
category

ایستگاه اتوبوس باغ تخت (محله باغ تخت، شیراز)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس باغ تخت

ایستگاه اتوبوس باغ تخت (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ تخت شیراز و خیابان حر واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله باغ تخت شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان ارتش و بازارچه بهشت و همچنین مستر برگر، داروخانه تخت طاووس، فروشگاه اتکا ولایت، پایگاه تجمیعی سالن شهید نصرفرد و مجموعه غذایی حاج عباسعلی و پسران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باغ تخت شیراز

ایستگاه اتوبوس باغ تخت شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله باغ تخت قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار آزادی، حر، بین حر 11 و 13 است. ایستگاه اتوبوس باغ تخت شیراز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شیراز می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین آژانس ارگ را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس باغ تخت شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باغ تخت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه مدبر
  هجرت، فردوسی، تختی
 • ایستگاه اتوبوس علی بن حمزه
  حافظ، شهید عمادی، بین کوچه 5 عمادی و عبیر آمیز
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه حافظیه
  بلوار آزادی، ابتدای بلوار آزادی
 • ایستگاه اتوبوس پارک آزادی
  بلوار آزادی، بین مشکین فام و میدان آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باغ تخت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باغ تخت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باغ تخت ندارد.
  neshan logo