info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک آزادی
category

ایستگاه اتوبوس پارک آزادی محله میدان گاز، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک آزادی

ایستگاه اتوبوس پارک آزادی (ایستگاه اتوبوس) در محله میدان گاز شیراز و بلوار آزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله میدان گاز شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خرم رود و بازار انقلاب و همچنین رستوران شاطر عباس، هتل بین‌المللی ستارگان، کانون زبان ایران مرکز خواهران شیراز، بال کافه و شیرینی فروشی هستی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک آزادی شیراز

ایستگاه اتوبوس پارک آزادی شیراز در شهر شیراز، محله میدان گاز و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار آزادی، بین مشکین فام و میدان آزادی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارک آزادی شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو امام حسین است. همچنین تاکسی تلفنی تورج را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پارک آزادی شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک آزادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کلانتری جمهوری
  بلوار جمهوری اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس جمهوری
  بلوار جمهوری اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس انوری
  بلوار کریمخان زند، بین رودکی و کریمخان 36
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک آزادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک آزادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک آزادی ندارد.
  neshan logo