info
عکس ایستگاه اتوبوس قلعه کریم خانی
category

ایستگاه اتوبوس قلعه کریم خانی محله باباکوهی، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قلعه کریم خانی

ایستگاه اتوبوس قلعه کریم خانی (ایستگاه اتوبوس) در محله باباکوهی شیراز و بلوار جمهوری اسلامی، جمهوری اسلامی 17، بین جمهوری اسلامی 15 و 19 واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله باباکوهی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه کابین، رستوران قلعه کریم خانی، هتل آپارتمان دانیال، داروخانه جالینوس و قلعه کریمخانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قلعه کریم خانی شیراز

آدرس ایستگاه اتوبوس قلعه کریم خانی شیراز، شهر شیراز، محله باباکوهی است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار جمهوری اسلامی، جمهوری اسلامی 17، بین جمهوری اسلامی 15 و 19 بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس قلعه کریم خانی شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس قلعه کریم خانی شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قلعه کریم خانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هفت خوان
  بلوار ربانی، 13 ربانی، بین ربانی 11 و 15 ربانی
 • ایستگاه اتوبوس نارون
  بلوار جمهوری اسلامی، نارون
 • ایستگاه اتوبوس جهاد سازندگی
  جهاد سازندگی، جهاد سازندگی 1
 • ایستگاه اتوبوس میدان قائم
  بلوار ربانی، بین سرپرست و میدان قائم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قلعه کریم خانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قلعه کریم خانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قلعه کریم خانی ندارد.
  location استان فارس، شیراز، بلوار جمهوری اسلامی، جمهوری اسلامی 17، بین جمهوری اسلامی 15 و 19
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo