info
عکس ایستگاه اتوبوس هفت خوان
category

ایستگاه اتوبوس هفت خوان محله اطلسی، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هفت خوان

ایستگاه اتوبوس هفت خوان (ایستگاه اتوبوس) در محله اطلسی شیراز و بلوار ربانی، 13 ربانی، بین ربانی 11 و 15 ربانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله اطلسی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی لونا پارک، بیمارستان ابن سینا، باغ جهان نما، عمارت کوشک و بازارچه صنایع دستی و رستوران سنتی جهان نما (در حال ساخت) و همچنین هتل رویال شیراز، رستوران هفت خوان، فروشگاه لباس زنانه تکتاز، بستنی شاد و فست فود پاییزان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هفت خوان شیراز

در شهر شیراز، محله اطلسی ، ایستگاه اتوبوس هفت خوان شیراز قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار ربانی، 13 ربانی، بین ربانی 11 و 15 ربانی بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس هفت خوان شیراز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از شیراز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس هفت خوان شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هفت خوان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد الجواد
  بلوار هفت تنان، بین هفت تنان 21 و 23
 • ایستگاه اتوبوس قلعه کریم خانی
  بلوار جمهوری اسلامی، جمهوری اسلامی 17، بین جمهوری اسلامی 15 و 19
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه ادبیات
  بلوار چهل مقام، بین بلوار گلستان و چهل مقام 1
 • ایستگاه اتوبوس ادبیات
  بلوار چهل مقام، بین چهل مقام 16 و گلستان
 • ایستگاه اتوبوس سازمان صنعت معدن تجارت
  بلوار چهل مقام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هفت خوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هفت خوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هفت خوان ندارد.
  neshan logo