info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی
category

ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی محله گود خزینه، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی

ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی (ایستگاه اتوبوس) در محله گود خزینه شیراز و خیابان هجرت 2 واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله گود خزینه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستلن میرحسینی و بازارچه بهشت و همچنین هتل اطلس، اطلس موبایل زبرجد، بیرون بر نون و کباب، شاورما دمشق و پست اطلسی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی شیراز

ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی شیراز در شهر شیراز، محله گود خزینه و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به هجرت، هجرت 2 بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی شیراز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ارگ قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان اطلسی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی ندارد.
neshan logo