info
عکس ایستگاه اتوبوس کوهپایه
category

ایستگاه اتوبوس کوهپایه محله گلستان - هفت تنان، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوهپایه

ایستگاه اتوبوس کوهپایه (ایستگاه اتوبوس) در محله گلستان - هفت تنان شیراز و بلوار هفت تنان واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله گلستان - هفت تنان شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان ابن سینا، باغ جهان نما، باغ موزه هفت تنان و بازارچه صنایع دستی و رستوران سنتی جهان نما (در حال ساخت) و همچنین کافه کوچه، پارک کوهپایه، آرامگاه شاه شجاع، نون و کباب خودمونی و فروشگاه لنت محمدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوهپایه شیراز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز، ایستگاه اتوبوس کوهپایه شیراز است که در محله گلستان - هفت تنان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار هفت تنان، بین هفت تنان 29 و میدان قرآن می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کوهپایه شیراز عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی گلستان قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کوهپایه شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوهپایه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان اطلسی
  هجرت، هجرت 2
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر و کودک
  بلوار امام رضا (ع)
 • ایستگاه اتوبوس میدان قائم
  بلوار ربانی، بین سرپرست و میدان قائم
 • ایستگاه اتوبوس قانعی
  بلوار هفت تنان، نرسیده به هفت تنان 13
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوهپایه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوهپایه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوهپایه ندارد.
  neshan logo