info
عکس ایستگاه اتوبوس قانعی
category

ایستگاه اتوبوس قانعی محله گلستان - هفت تنان، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قانعی

ایستگاه اتوبوس قانعی (ایستگاه اتوبوس) در محله گلستان - هفت تنان شیراز و بلوار هفت تنان واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله گلستان - هفت تنان شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چاپ بلوط، پیتزا همبر آترین، شهید رضایی، آرایشگاه مردانه طلایی و نمایندگی بیمه البرز شیراز، محمدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قانعی شیراز

ایستگاه اتوبوس قانعی شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله گلستان - هفت تنان پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار هفت تنان، نرسیده به هفت تنان 13 واقع شده است. ایستگاه اتوبوس قانعی شیراز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شیراز می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی گلستان قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس قانعی شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قانعی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی
  بلوار نیستان، بین 9 نیستان و نیستان 10
 • ایستگاه اتوبوس مسجد احمدابن موسی
  بلوار گلستان، بین میدان گلستان و استاد شهریار
 • ایستگاه اتوبوس کوهپایه
  بلوار هفت تنان
 • ایستگاه اتوبوس ادبیات
  بلوار چهل مقام، بین چهل مقام 16 و گلستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قانعی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قانعی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قانعی ندارد.
  neshan logo