info
عکس ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی
category

ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی محله نیستان - سعدی، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی

ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی (ایستگاه اتوبوس) در محله نیستان - سعدی شیراز و بلوار نیستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله نیستان - سعدی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه سکه و اشیاء تاریخی دلگشا و همچنین مسجد امام خمینی، فست فود منیره، آژانس دلگشا سعد، املاک آوا و سوپر مارکت ترنج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی شیراز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز، ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی شیراز است که در محله نیستان - سعدی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار نیستان، بین 9 نیستان و نیستان 10 واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی شیراز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از شیراز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس دلگشا سعد قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پروین اعتصامی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ژیان
  بلوار نیستان، بین نیستان 36 و 38
 • ایستگاه اتوبوس میدان گلستان
  بلوار بوستان، نرسیده به میدان بوستان
 • ایستگاه اتوبوس قانعی
  بلوار هفت تنان، نرسیده به هفت تنان 13
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی ندارد.
  neshan logo