info
عکس ایستگاه اتوبوس آرامگاه سعدیه
category

ایستگاه اتوبوس آرامگاه سعدیه محله نیستان - سعدی، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آرامگاه سعدیه

ایستگاه اتوبوس آرامگاه سعدیه (ایستگاه اتوبوس) در محله نیستان - سعدی شیراز و بلوار نیستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله نیستان - سعدی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند آرامگاه سعدی و بازارچه سوغات و محصولات فرهنگی و همچنین حمام عمومی معدنی سعدی، فالوده و بستنی دقت، نانوایی سنگک، جوی آب رختشوی خانه سعدی و کافه سعدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آرامگاه سعدیه شیراز

ایستگاه اتوبوس آرامگاه سعدیه شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله نیستان - سعدی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار نیستان، بین نیستان 18 و شهید فهندژ است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس آرامگاه سعدیه شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید آژانس دلگشا سعد را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس آرامگاه سعدیه شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آرامگاه سعدیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کلانتری 19 بوستان
  بلوار بوستان
 • ایستگاه اتوبوس نیستان
  بلوار نیستان، ابتدای بلوار نیستان
 • ایستگاه اتوبوس نارنجستان
  بلوار بوستان، 14 بوستان، نارنجستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آرامگاه سعدیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آرامگاه سعدیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آرامگاه سعدیه ندارد.
  neshan logo