info
عکس ایستگاه اتوبوس نیستان
category

ایستگاه اتوبوس نیستان محله نیستان - سعدی، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نیستان

ایستگاه اتوبوس نیستان (ایستگاه اتوبوس) در محله نیستان - سعدی شیراز و بلوار نیستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله نیستان - سعدی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه سکه و اشیاء تاریخی دلگشا و همچنین نانوایی سنگک حافظ، فست فود کارون، قالبسازی مدرن لیزر، رستورا و بیرون بر دلشاد و مینی مارکت پیام قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نیستان شیراز

ایستگاه اتوبوس نیستان شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله نیستان - سعدی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار نیستان، ابتدای بلوار نیستان می‌باشد. ایستگاه اتوبوس نیستان شیراز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شیراز می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی گلستان واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس نیستان شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نیستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد الجواد
  بلوار هفت تنان، بین هفت تنان28 و 30
 • ایستگاه اتوبوس شهید معزی
  بلوار گلستان، بین بلوار سماء و گلستان 5
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نیستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نیستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نیستان ندارد.
  neshan logo